Hulp bij Belastingaangifte
zaterdag 14 maart 2026 11:00 tot 13:00
Son en Breugel - Op zaterdag 14 maart 2026 doet Son en Breugel voor het eerst mee aan de Landelijke Belastingaangiftedag. Op deze dag staan ze klaar om inwoners van Son en Breugel te helpen bij het invullen van de belastingaangifte.
Vindt u het lastig om uw belastingaangifte zelf te doen? Of heeft u vragen over uw aangifte? Dan kunt u bij ons terecht voor gratis ondersteuning. Samen met deskundige vrijwilligers van Brainport voor Elkaar en de eigen professionals van het cmd. helpen ze u graag. Ze kunnen samen uw aangifte invullen en versturen.
Daarnaast kunt u die dag ook vragen stellen over bijvoorbeeld armoederegelingen, inkomen, schulden, zorg of juridische zaken.
Ze staan voor u klaar: In het Dommelhuis op zaterdag 14 maart tussen 11:00 en 13:00 uur. U kunt zonder afspraak binnen lopen. Deze ondersteuning is bedoeld voor inwoners van Son en Breugel, met name voor huishoudens met een laag inkomen.
