Pieter Foolen
Pieter Foolen Foto: Wil Feijen

Pieter Foolen met veul herrie en kabaal de nieuwe prins van Krutjesgat

Carnaval

Son en Breugel - Na een carnavalsjaar vol magie nam prins Robert Conijn afgelopen zaterdag 9 november tijdens het traditionele 11-11-bal afscheid van zijn Krutjesrapers en Krutjesraperinnekes in een goedgevulde zaal van De Zwaan. Niet lang daarna verplaatste de festiviteit zich naar het Kerkplein, waar de spanning voelbaar toenam. Op een klein podium omringd door veel technische apparatuur en met een groot publiek erbij, verzorgde de firma Foolen, hofleverancier voor licht en geluid van De Krutjesrapers, een indrukwekkende show.

Ondersteund door mysterieuze muziek met een magische, Harry Potter-achtige sfeer, startte een spectaculaire licht- en geluidshow. Felle lasers verlichtten de hemel, en plots viel het doek voor het podium, waar een oude, wat klungelige tovenaar het verhaal van de ‘11 prinsjes’ begon te vertellen. Op grote schermen volgde het publiek prins Robert die zijn zoon voorlas uit ‘Het boek van de 11 prinsen’, een magisch verhaal waarin oud-prinsen van Krutjesgat een rol spelen. Toen het verhaal eindigde, ging de lichtshow over in een spectaculaire climax. Bij een laatste blik op het podium zag het publiek dat de tovenaar was veranderd in de nieuwe prins van Krutjesgat: Pieter Foolen, eigenaar van Foolen Audio & Light, en vanaf dat moment officieel onderdeel van het hof van Krutjesgat.

Na de onthulling werd prins Pieter in de overvolle zaal van De Zwaan officieel geïnstalleerd. Tijdens de ceremonie werden ook de hints besproken die in de weken ervoor al naar de nieuwe prins hadden verwezen. Na het ontvangen van zijn prinselijke attributen, begroette prins Pieter zijn Krutjesrapers en Krutjesraperinnekes vol enthousiasme en luidde hij zijn prinsenjaar in met de belofte van een onvergetelijk carnavalsjaar met zijn motto ‘Mi veul herrie en kabaal wordt dizze carnaval geniaal!’.

Klik hier voor de aftermovie van het 11-11bal gemaakt door De Krutjesrapers!

Wie is prins Pieter?
Pieter Foolen (53) is de man achter Foolen Audio & Light, en toegewijd dorpsgenoot. Hij woont samen met zijn vrouw Lydia (60) en hun twee kinderen, Tjeu (26) en Malou (24), aan de Aziëlaan in Son en Breugel. Geboren in Lieshout en sinds 2003 inwoner van Son en Breugel, is Pieter inmiddels een vertrouwd gezicht in zowel het carnavalsleven als het bruisende verenigingsleven van ons dorp.

Met zijn bedrijf Foolen Audio & Light is Pieter al jarenlang dé vaste leverancier voor veel evenementen en festiviteiten in de regio. Foolen Audio & Light is hofleverancier van cv De Krutjesrapers, en daarnaast viert Pieter enthousiast carnaval bij carnavalsvereniging De Kantelaars.

Naast zijn betrokkenheid bij het carnaval zet Pieter zich in voor andere dorpsactiviteiten, zoals ‘Amigos on Tour’ en de BBQ van de Wallies.

Werk is zijn hobby, zeggen vrienden over hem, en dat is niet voor niets: Foolen Audio & Light is een familiebedrijf dat Pieter heeft overgenomen van zijn vader. Zijn vader startte het bedrijf, en sinds 2002 is Foolen Audio & Light gevestigd op bedrijventerrein Ekkersrijt.

Met zijn onuitputtelijke energie en liefde voor het vak blijft Pieter zich inzetten voor Son en Breugel. Of het nu gaat om het ondersteunen van evenementen of het versterken van de lokale gemeenschap, Pieter Foolen staat altijd klaar voor zijn dorp.

Mail ons!
Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel?
Neem dan contact met ons op: redactie@demooisonenbreugelkrant.nl


Deel dit artikel: