
Op stap met de Vrienden van Berkenstaete
AlgemeenSon en Breugel - Woensdagmiddag 19 juni was het zover. De vrienden van Berkenstaete gingen op stap met een groepje bewoners van Berkenstaete.
Gastredacteur: Henk Willems
Zij waren uitgenodigd door Nol en Lilian de Heijde om een bezoek te brengen aan hun mooie tuin, gelegen aan de Hendrik Veenemanstraat in ons dorp. Om 13.30 uur vertrok de stoet van zo’n 15 rolstoelers, begeleid door evenzoveel vrijwilligers.
De tocht ging door het centrum langs de winkels en dat was voor veel bewoners al een uitje op zich. Eenmaal aangekomen werd iedereen hartelijk begroet door de gastheer en gastvrouw op hun mooie terras met zicht op hun prachtige tuin. Er werd koffie/thee met wat lekkers geserveerd. Daarna volgde een middag vol verrassingen. De bakker had voor warme worstenbroodjes gezorgd en er waren drankjes naar keuze, en er was ook volop muziek.
Een aantal oud-leden van de Krutjesgatse Liedertafel, en ook hun voormalige dirigent en accordeonist Jos Roosen, lieten horen dat ze hun muzikaal mannetje nog steeds stonden. Onze dorpsdichter Ad Louwers las enkele van zijn gedichten voor, wat zorgde voor ‘n glimlach van herkenning op vele gezichten.
Onze bekende dorpsgenoot Aris Weel wist met enkele mooie liedjes de mensen te plezieren. De stemming zat er dan ook goed in en er werd zelfs voorzichtig gedanst. Toen ook nog de ijscowagen langskwam, was het feest compleet. Halverwege de middag had Lilian alle gasten al van leuke cadeautjes voorzien en bij het afscheid deed Nol er nog een schepje bovenop.
Deze geweldig geslaagde middag werd de bewoners belangeloos aangeboden door Nol en Lilian; zij zijn hen hier zeer erkentelijk voor. Mocht dit u, als bezitter van een mooie locatie, aan het denken zetten dan kunt u altijd contact opnemen met de Vrienden van Berkenstaete. Kijk voor meer informatie op www.vriendenvanberkenstaete.nl.































