
Lazy Sonnie Afternoon muzikaal richting zomer
AlgemeenSon en Breugel - Na de succesvolle editie van Lazy Sonnie Afternoon bij café De Zwaan met Nol Havens (VOF de Kunst) gaat Lazy Sonnie Afternoon op muzikale wijze richting de zomer. Er staan nog twee activiteiten op het programma die de moeite meer dan waard zijn en die u alvast in uw agenda kunt noteren!
Op zondag 11 mei vindt er een ‘reguliere’ editie plaats met een top voor- en hoofdprogramma. Op vrijdag 6 juni vindt de traditionele Lazy Sonnie Song Night plaats. In juni viert Lazy Sonnie Afternoon haar tienjarig bestaan!
Op 11 mei staan JW Roy en Ruud van den Bogaard in het voorprogramma The Project. De bekende singer-songwriter JW Roy, oorspronkelijk afkomstig uit Knegsel maar daarna heeft hij zich gevestigd in Amsterdam, is een grote naam in Nederland. Het grote publiek kent hem ook van zijn samenwerking met Diggy Dex (Treur niet) en als hofleverancier van nummers voor Guus Meeuwis, waarbij hij als bandlid bij de Groots met een zachte G-concerten in het Philips Stadion optrad.
Na een periode van bijna 3 jaar geen optredens gaat JW Roy weer een kleine tour doen met vriend en streekgenoot Ruud van den Boogaard. Liedjes over De Kempen, over de liefde, het leven, het fietsen, de dood, over vaders en moeders, liedjes van ooit, van terugkomen, gaan, verhuizen en liedjes om je verliezen. Gewoon omdat ‘t lekker is. Liedjes van Laagstraat 443, Ach, Zalig Man, Kouwe Kermis en een aantal nieuwe liedjes! Twee mannen, vrienden, twee gitaren, twee stemmen.
Het voorprogramma is eigenlijk ook een hoofdprogramma. The Project zijn drie leden van de band The Americain Coast Experience, die op de laatste twee Tower Festivals furore maakten. Ze nemen deze keer hun akoestische gitaren mee en spelen prachtige nummers van onder anderen Steven Stills, John Mayer, Harry Nilsson en Venice.
Op 6 juni is er weer een Lazy Sonnie Song Night, inmiddels een beproefd recept. Voor de vijfde maal in successie, waaronder eenmaal digitaal, vindt deze muzikale ‘bonte avond’ plaats in de Vestzaktheaterzaal van het Dommelhuis.
Alle bekende muzikanten van Son en Breugel en directe omgeving wordt gevraagd om 2 nummers uit te voeren, solo of met een of twee begeleiders. De setting is akoestisch-versterkt, intiem en breekbaar, met een prachtige geluidskwaliteit. De artiesten wordt gevraagd om buiten hun gebaande paden te treden, een onverwachte song, een ‘hidden pleasure’ of een pareltje dat nog in de kast lag. Bij eerdere edities heeft dit heel muzikaal spannende en fraaie momenten opgeleverd. In combinatie met een uitpuilende zaal, die stil was tijdens de songs om daarna luidkeels te joelen en te applaudisseren, ontstond er een intieme sfeer waar de deelnemers nog lang over napraatten. Komt dat zien!







