Jan en Lucy
Jan en Lucy Foto: Ingezonden

In ‘Oh, zit dat zo’-show zit voor elk wat wils!

Algemeen

Son en Breugel - Ze beginnen om 20.00 uur met pastoor Bryan van de Mortel; Marianne Wagemans praat hen bij over de op handen zijnde veranderingen binnen SonEnergie; Joost Franken vertelt over de verhuizing en de plannen van zijn kringloopwinkel.

Burgemeester Suzanne Otters maakt u enthousiast over de bijeenkomst ‘Vrouwen en politiek’; Harry van der Kallen licht doel en richting toe van Stichting Woningzoekenden; voorzitter Hans Oltshoorn en Trudy Netto vertellen over een nieuw initiatief bij De Boerderij in Breugel.

De presentatie is in handen van Lucy van de Wier en Jan Achttienribbe. Luisteren kan op vele manieren: via 107.5 FM, de kabel van Ziggo (via radiokiezer), KPN 1191, Odido (kanaal 2188) en TuneIn. Maar het kan natuurlijk ook via www.radiosenb.nl (luister-liveknop). Terugluisteren kan via MixCloud of onze website door het intoetsen van het betreffende programma.

Radio S&B… Gelukkig ook de komende jaren UW lokale radiozender. De moeite van het beluisteren MEER dan waard, elke dag weer, 24 uur per dag!

Mail ons!
Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel?
Neem dan contact met ons op: redactie@demooisonenbreugelkrant.nl


Deel dit artikel: