SBC voetbal
Uitslagen senioren SBC van Paasweekend
Beerse Boys 6 - SBC 5 2-3
EMK 6 - SBC 11 3-2
Programma zondag 23 april (inhaal)
SBC 1 - EMK 1 14.30 u
Boekel Sport 2 - SBC 2 11.30 u
SBC 5 - Valkenswaard 4 10.00 u
Nederwetten 2 - SBC 10 10.00 u
RKGSV 4 - SBC 11 13.00 u
Boskant VR1 - SBC VR2 10.00 u
Uitslagen SBC jeugd zaterdag 15 april
SBC JO 19-1 - VRIJ --------
SBC JO 19-2 - Riethoven JO 19-1 2 - 1
SBC JO 19-3 - Terlo JO 19-1 3 - 1
Acht JO 19-3 - SBC JO 19-4 2 - 8
SCI MO 19-1 - SBC MO 19-1 Uitgesteld
SBC JO 17-1 - VRIJ ---------
SBC JO 17-2 - VRIJ ---------
SBC JO 17-3 - Acht JO 17-3 3 - 1
RKVVO JO 17-4 - SBC JO 17-4 0 - 3
WODAN JO 17-4 - SBC JO 17-5 Uitgesteld
SBC JO 15-1 - VRIJ ---------
SBC JO 15-2 - Vessem JO 15-1 4 - 1
SBC JO 15-3 - EMK JO 15-2 8 - 1
Bladella JO 15-3 - SBC JO 15-4 1 - 1
SBC JO 15-5 - Geldrop JO 15-5 3 - 3
EMK JO 15-3 - SBC JO 15-6 5 - 0
Beerse Boys JO 13-1 - SBC JO 13-1 0 - 5
Nuenen JO 13-3 - SBC JO 13-2 1 - 4
DOSL JO 13-2 - SBC JO 13-3 1 - 5
SBC JO 13-4 - FC Eindhoven AV JO 13-4 7 - 1
Bergeijk JO 13-3 - SBC JO 13-5 0 - 7
SBC JO 13-6 - Nuenen JO 13-7 5 - 2
Unitas '59 JO 13-8 - SBC JO 13-7 8 - 3
SBC MO 13-1 - Haarsteeg MO 13-1 8 - 2
OJC Rosmalen JO 12-1 - SBC JO 12-1 3 - 3
SBC G 1 - RKKSV G 2G 6 - 3
SBC JG 1 - VRIJ --------
SBC JG 2G - OJC Rosmalen JG 2G 1 - 5
Sarto JO 11-1 - SBC JO 11-1 1 - 2
UNA JO 11-2G - SBC JO 11-2 3 - 1
SBC JO 11-3 - UNA JO 11-3 1 - 9
SBC JO 11-4 - FC Eindhoven AV JO 11-3 6 - 1
SBC JO 11-5 - Nieuw Woensel JO 11-1 4 - 4
Best Vooruit JO 11-7 - SBC JO 11-6 5 - 3
RPC JO 11-3 - SBC JO 11-7 3 - 3
EMK JO 11-3 - SBC JO 11-8 11 - 4
SBC JO 11-9 - Tongelre JO 11-3 0 - 11
SBC JO 11-10 - RPC JO 11-6 3 - 10
Zwaluw VFC JO 11-11 - SBC JO 11-11 11 - 0
EMK JO 11-5 - SBC JO 11-12 1 - 6
SBC JO 10-1 - Unitas '59 JO 10-1 2 - 6
SBC JO 9-1 - Unitas '59 JO 9-1 2 - 7
Unitas '59 JO 9-2 - SBC JO 9-2 4 - 2
ZSC JO 9-1 - SBC JO 9-3 5 - 0
SBC JO 9-4 - VRIJ -------
Best Vooruit JO 9-3 - SBC JO 9-5 4 - 1
SBC JO 9-6 - Nieuw Woensel JO 9-1 2 - 1
Best Vooruit JO 9-7 - SBC JO 9-7 2 - 4
SBC JO 9-8 - Wilhelmina Boys JO 9-5 3 - 6
SBC JO 9-9 - Nuenen JO 9-10 1 - 6
SBC JO 9-10 - Brabantia JO 9-10 6 - 0
Boxtel JO 8-1 - SBC JO 8-1 0 - 5
Programma SBC jeugd zaterdag 22 april
Thuisteam Bezoekers Vertrek Aanvang
DVS JO 19-2 - SBC JO 19-4 14.00 15.00
SBC MO 19-1 - Wilhelmina MO 19-1 15.00
SBC JO 17-4 - DOSKO '32 JO 17-1 15.00
SBC JO 15-3 - RKVVO JO 15-3 13.00
RKSV Heeze JO 15-3 - SBC JO 15-6 11.30 12.30
Hilvaria JO 13-1 - SBC JO 13-1 10.30 11.30
SBC JO 13-2 - Gestel JO 13-1 11.30
ZSC JO 13-2 - SBC JO 13-5 12.00 13.00
SBC MO 13-1 - Hilvaria MO 13-1 11.30
SBC JO 11-3 - RPC JO 11-4 10.00
Nuenen JO 11-4 - SBC JO 11-4 08.45 09.45
SBC JO 11-7 - RKSV Heeze JO 11-3 10.00
Oirschot Vooruit JO 9-1G - SBC JO 9-2 08.15 09.00
RKSV Heeze JO 9-2 - SBC JO 9-3 08.15 09.15
SBC JO 9-5 - Woenselse Boys JO 9-3 09.00
SBC JO 9-6 - WODAN JO 9-5 09.00
Overige teams zijn vrij
Het jongste team van SBC: KAMPIOEN!!
Voor de winterstop trainden ze nog bij de interne F groep.
Maar talent moet zich verder kunnen ontwikkelen en daarom werden ze voor de voorjaarscompetitie inschreven als : SBC JO9-10 team. "Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst"!!
En…meteen een kampioenschap !! PROFICIAT MANNEN EN MEIDEN!!
Ja. Want in dit team spelen ook 2 super gemotiveerde meiden , Amber en Benthe mee.
De kampioenswedstrijd werd met 6-0 van de nummer 2 Brabantia JO9-10 gewonnen!!
Dus een dik verdiend kampioenschap voor dit team, dat begeleid wordt door de trotse trainers:
Jan Willem Feeburg, Bart v Kollenburg en met de jeugdtrainers Niek Semler en Wyatt Aarts.
Geniet ervan , SBC is trots op jullie!!!