
Nijnsel matig tevreden met gelijkspel
Sport SportKeldonk (Kèlling) is een levendig en bruisend dorp. Sinds de afsplitsing van Erp en de succesvolle flirt met Meierijstad is het ook nog eens behoorlijk opgeknapt. De iets meer dan duizend inwoners kunnen het goed met elkaar vinden en komen wekelijks bij elkaar in de Sint Antonius van Paduakerk. Waar ook de sympathieke bakkersvrouw uit Nijnsel, Annie van den Eertwegh, menig uurtje bij de Heilige van Verloren Zaken, in 1195 geboren te Lissabon, doorbracht.
Gastredacteur: Lambert Verhoeven
Op de Antoniusschool zitten alle hoogbegaafde leerlingen uit Keldonk. De Keeldonckers is ook best een dorstig volk, want nog niet zo lang geleden telde het dorp maar liefst zestien cafés. Ook is Keldonk, naast Rotterdam en Antwerpen, een belangrijke havenstad, heeft een enorme expansie doorgemaakt, dankzij de strategische ligging aan de Zuid-Willemsvaart, het Panamakanaal van Keldonk.
Al rijdend naar Keldonk zie je overal vrolijke paarden in weilanden rond dartelen. Waarschijnlijk het voorjaar in de kop, maar het zal mogelijk ook te maken hebben met het feit dat wij geen paardenvlees meer mogen eten. Het was afgelopen zondag erg druk in Keldonk. Allemaal naar de kraker Keldonk-Nijnsel? Veel wel, maar ook ontmoetingscentrum ’t Span zat ramvol vanwege de Keldonkse Biljartkampioenschappen. Waar komende vrijdag de finales worden afgewerkt; Leny Bongers en Vera van Loon zijn speelsters om in de gaten te houden. Er zijn nog kaarten.
Binnen een minuut een riante kans voor ‘Zut’. Hij liet hem liggen. Tien minuten later een Comedy Capers-goal in eigen doel; 1-0. Net voor rust opnieuw alle aandacht voor een actie van Zut, maar nu in de eigen zestien; pingel en 2-0 via een fraaie panenka. Tevens de ruststand. Na de thee een oppermachtig Nijnsel dat de bakens wilde en ook moest verzetten. Kwartier voor tijd verzorgt Rick van der Vleuten via een kluts de aansluitingstreffer; 2-1.
Vijf minuten voor tijd een succesvolle knal onder in de hoek van de opgetrommelde Stefan Hulsen die deze morgen bij Nijnsel 4 in één helft ook al zes keer had gescoord; 2-2. Nijnsel bleef aandringen maar zonder succes. Nijnsel mist voorin een man als Trump. Niet alleen dreigen, maar ook echt doeltreffend in actie komen.
Komende zondag thuis tegen RKGSV. Uit destijds een mooie overwinning als eerbetoon aan de overleden keeperstrainer en clubman Hans Vervoort. Kijken of dat nu weer gaat lukken.