Gravelride van BZET de Bosduvels
Gravelride van BZET de Bosduvels Foto: Ingezonden

BZET Bosduvels uit Mariahout organiseren jaarlijkse MTB en Gravelride

BZET Bosduvels uit Mariahout organiseren jaarlijkse MTB en Gravelride

Het is weer tijd voor de gezelligste mountainbike- en graveltocht van het jaar. Op zondag 15 maart organiseert BZET Bosduvels uit Mariahout een fietstocht in verschillende afstanden.

De mountainbikers kunnen kiezen uit afstanden van 35, 45, 55 of 70 kilometer. Mooie singletracks en vloeiende bochten zijn bij alle afstanden inbegrepen, met af en toe een technisch paadje of een stevige wortelsectie voor wat extra uitdaging.

Voor het gravelen kun je kiezen uit afstanden van 65 of 90 kilometer. Beide tochten bevatten brede graveltracks, strakke bospaden, en ook een klinkerstrookje mag niet ontbreken. Voor ieder wat wils, maar met 1 gemene deler: je fietst hoe dan ook over de mooiste en vetste tracks en bospaden rond Laarbeek.

Met ondersteuning van het Rabobank Coöperatiefonds en NTFU Bosch eBike Systems Trailfund is de laatste maanden ook nog eens gewerkt aan het onderhoud en de vernieuwing van de vaste mountainbikeroute in Mariahout. Een mooie gelegenheid dus om de eerste verbeteringen te ontdekken.

Starten kan tussen 8.30 en 10.00 uur vanaf het scoutinggebouw aan de Herendijk 7 in Beek en Donk. Dat kan extra snel met Scan & Go na voorinschrijving via fietssport.nl. Maar ook op de dag zelf ben je van harte welkom. De locatie is voorzien van toiletten, fietsenstalling en een afspuitplaats. Je kunt er lekker opwarmen bij het kampvuur, terwijl je geniet van een welverdiende hamburger die bij de prijs is inbegrepen. Ben jij zondag de 15e bij de MTB en Gravelride?

MTB van BZET de Bosduvels
MTB van BZET de Bosduvels