
Volgende Repaircafé week uitgesteld
Normaal vinden de bijeenkomsten van het Repaircafé telkens plaats op de laatste vrijdagmiddag van iedere maand.
De eerstkomende is echter een week verschoven en wel naar vrijdag 1 mei. De deuren gaan om 13.00 uur open en er kunnen spullen tot 16.00 uur aangeboden worden. Vorige keer gaven we al aan dat we ook een reparateur hebben voor kapotte computers (en accessoires).
Het reparatieteam is de afgelopen periode uitgebreid met 3 nieuwe monteurs. Daardoor kunnen de wachttijden naar beneden en kunnen we per middag meer mensen helpen. Al vanaf de start van het Repaircafé blijkt dat verreweg de meeste spullen kunnen worden gemaakt. In de laatstgehouden bijeenkomst is nog een houten speelgoedhond voorzien van 4 nieuwe 3-D geprinte poten. Hij huppelt nu weer blij rond bij de peuteropvang.
U kunt zich aanmelden bij de beheerder van het HOi-Huis, tel. 0499-465555. Dan krijgt u alvast een tijd door zodat u weet hoe laat u ongeveer aan de beurt bent.