
SBC 17-2 kroont zich tot kampioen
Sport SportSon en Breugel - De laatste wedstrijd van het seizoen stond volledig in het teken van de titelstrijd. Op bezoek bij DBS, de nummer twee van de ranglijst, had koploper SBC 17-2 genoeg aan een gelijkspel om het kampioenschap veilig te stellen. Alles was dus aanwezig voor een spannende middag vol strijd, emoties en voetbal.
SBC begon sterk aan de wedstrijd en wist al vroeg in de eerste helft op voorsprong te komen: 0-1. Daarmee leek de ploeg de controle te hebben, maar DBS gaf zich zeker niet gewonnen. De thuisploeg ging fel de duels aan en draaide de wedstrijd voor rust volledig om met twee treffers: 1-1 en vervolgens 2-1. Met spanning en wat teleurstelling zochten de spelers van SBC de kleedkamer op.
Na rust was het duel allesbehalve beslist. Beide ploegen kregen kansen en vochten voor iedere meter op het veld. Toen DBS de 3-1 maakte, leek het kampioenschap ineens ver weg voor SBC. Toch toonde het team karakter. Met goed samenspel en enorme inzet wist SBC terug te komen tot 3-2, waardoor de spanning volledig terugkeerde.
De tijd tikte weg en het thuispubliek dacht het kampioensfeest al te kunnen vieren. Maar SBC bleef geloven in een goed resultaat. In de allerlaatste minuut kreeg de ploeg nog een corner. De bal werd perfect voorgegeven en overtuigend binnengekopt: 3-3!
Wat volgde was een enorme ontlading. Spelers, coaches en supporters vierden samen het verdiende kampioenschap. Een prachtige beloning na een sterk seizoen, bekroond met een wedstrijd die nog lang herinnerd zal worden.






