Week van de AfvalHelden
Week van de AfvalHelden Foto: Gemeente Son en Breugel

Blink zet de afvalhelden in het zonnetje! Doet u mee?

Algemeen

Son en Breugel - Van 4 t/m 10 maart 2024 zet Blink de AfvalHelden in het zonnetje. Afvalhelden halen dagelijks het vuilnis op, houden straten schoon en helpen u op de milieustraat. En dan zijn er nog alle onzichtbare helden, vrijwilligers die zwerfvuil oprapen en alle bewoners die thuis het afval op de juiste manier scheiden. Stuk-voor-stuk zijn ze onmisbaar. 

Tijdens de Week van de Afvalhelden heeft Blink een goed gevuld programma samengesteld om iedereen in het zonnetje te zetten. Samen met gemeente Asten, Deurne, Gemert-Bakel, Heeze-Leende, Helmond, Laarbeek, Nuenen, Someren en Son en Breugel, het uitzendbureau Actief Werkt en alle medewerkers. 

In Son en Breugel gaat wethouder Jan Boersma een dagje mee op de wagen die het GFT-afval ophaalt om te ervaren hoe het is om een afvalheld te zijn! Blink laat weten dat ze blij met hen zijn! Laat u de AfvalHelden ook weten dat u blij met ze bent? Steek uw duim op, hang een kleurplaat voor uw raam of bied een kopje koffie aan. Voor de AfvalHelden die iedere dag voor u klaarstaan! 

Kijk voor meer inspiratie, tips en bijvoorbeeld ook leuke kleurplaten op www.WeekvandeAfvalHelden.nl

Mail ons!
Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel?
Neem dan contact met ons op: redactie@demooisonenbreugelkrant.nl


Deel dit artikel: