
Veel schaatsplezier voor jongeren van stichting MeeDoen
AlgemeenSon en Breugel - Ook dit jaar hebben 35 jongeren vanuit stichting MeeDoen Son en Breugel samen met hun ouders, broers en zussen weer kunnen genieten van een heerlijk schaatsuurtje. Dit werd mogelijk gemaakt door het Winter Event Son en Breugel. En wat was het geslaagd!
Voor de jongeren van stichting MeeDoen is het niet vanzelfsprekend om te gaan schaatsen op de ijsbaan. Het is er vaak druk, er is harde muziek en er zijn veel prikkels. Daarom waardeert de stichting het enorm dat de organisatie van het Winter Event hen heeft uitgenodigd voor een prikkelarm uurtje schaatsen.
Om 9.00 uur kwamen de jongeren en ouders samen met hun broers en zussen naar de ijsbaan. Daar mochten ze bij Wilma en collega’s schaatsen gaan halen. Al snel werd er volop geschaatst en gegleden op het ijs. Voor sommigen was de hulp van een zeehond of pinguïn erg fijn. Ook heerlijk om op te zitten, want jongeren lieten zich stralend vooruit duwen door hun ouders en vrijwilligers. Maar er waren ook geoefende schaatsers: Meike en Fleur draaiden verschillende pirouettes op het ijs om vervolgens weer zwierig verder te schaatsen. Na ontelbare rondjes schaatsen was het tijd om op te warmen onder het genot van koek en zopie in de Wunderbar. Daar stonden de dames van de Ladies Circle klaar met bekers warme chocolademelk en koeken voor alle schaatsers.
Dit schaatsfestijn was een fijne, sportieve afsluiting van een heel mooi MeeDoen-jaar. Stichting MeeDoen bedankt de organisatie van het Winter Event Son en Breugel, de aanwezige vrijwilligers en de dames van de Ladies Circle voor hun inzet deze ochtend.
Heb jij een beperking en/of vind je het lastig om aan te sluiten binnen het reguliere aanbod in Son en Breugel? Wil je graag met ons meedoen en leuke, fijne vriendschappen sluiten? Meld je dan aan bij stichting MeeDoen Son en Breugel, mail: info@meedoensenb.nl, website: www.meedoensenb.nl.










