
Betaalbaar shoppen en gezelligheid bij de Sonse jachthaven
AlgemeenOp donderdagavond 25 januari was er de allereerste 2e-hands-modemarkt bij de Sonse jachthaven. De modemarkt was een initiatief van enkele enthousiaste dames uit Son en Breugel.
Redactie: Cindy van den Boogaard
Vanaf de start van de modemarkt tot het einde iets voor 22.00 uur was het een komen en gaan van bezoekers. Jong en oud was op zoek naar leuke en betaalbare kleding die een twee kans kreeg bij de nieuwe eigenaar.
Er was een zeer gevarieerd aanbod kleding van de kleine tot de wat grotere maat. De markt bood niet alleen een scala aan kleding, maar ook verschillende verkoopstijlen. Zo had Lisa Moreira haar kleding voorzien van duidelijke prijslabels. “Handig, want zo hoeft niet iedereen te vragen wat het kost”, aldus Lisa. Andere deelnemers hadden A4’tjes met prijzen en stapelkortingen om hun mode aan te prijzen.
bij elke tafel werd druk gekletst, gepast, onderhandeld en verkocht
Het evenement kenmerkte zich door een levendige sfeer; bij elke tafel werd druk gekletst, gepast, onderhandeld en verkocht. Zo ging een koper tevreden met een nieuwe jas en een compleet blauw pak naar huis, terwijl een andere weer een mooi bloesje wist te bemachtigen.
De gezelligheid ging verder dan alleen het shoppen; de bar en keuken van de Sonse Haven waren tot 22:00 uur geopend, waardoor er ook nog genoten werd van een hapje en een drankje.
Al met al was het een geslaagde avond waarop betaalbaar shoppen hand in hand ging met een goede sfeer. Het evenement lijkt een veelbelovende start te zijn van wat wellicht een jaarlijks terugkerende traditie kan worden.



