Always Forever het wedding event
Always Forever het wedding event Foto: Brigit Strijbos
Advertorial

Wedding event van Always Forever in Nuenen

Algemeen

Son en Breugel/Nuenen - Kom kijken, proeven en inspiratie opdoen bij de leukste trouwbeurs in de regio van Always Forever op 25 februari. De locatie is De Watermolen van Opwetten in Nuenen. Een mix van de leukste bedrijven uit de trouwsector staat klaar en die geven vrijblijvend informatie aan toekomstige bruidsparen.

Always Forever wedding events is dé specialist in het organiseren van trouwbeurzen. Van fotografie, visagie en decoratie tot dj of band, de juwelier én die onvergetelijke huwelijksreis, dit event presenteert een mix van alles wat er komt kijken op het gebied van trouwen op één locatie. De leukste bedrijven uit de trouwsector zijn verzameld en elke discipline heeft maximaal 2 professionals om het overzichtelijk te houden. 

Jullie mooiste dag
De aanloopperiode naar een bruiloft is een feest. Always Forever hecht er veel waarde aan dat dit ook uitgestraald wordt op de trouwbeurzen die ze organiseren op een sfeervolle locatie. Enthousiaste ondernemers met passie voor hun vak staan de bezoekers graag te woord.

Goodiebag
Elke bezoeker ontvangt na afloop een goedgevulde goodiebag met leuke producten.

Het Always Forever wedding event vindt plaats op 25 februari van 11.00 tot 16.00 uur bij De Watermolen van Opwetten. Toegang is gratis. Kijk voor meer informatie op www.alwaysforever.nu en op Facebook, Instagram of Pinterest. 

Mail ons!
Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel?
Neem dan contact met ons op: redactie@demooisonenbreugelkrant.nl


Deel dit artikel: