Drippel tijdens de vriendjes en vriendinnetjes training
Drippel tijdens de vriendjes en vriendinnetjes training Foto: Ingezonden

Handbalplezier bij Apollo F

Sport Sport

Son en Breugel - Wie in Son en Breugel woont, heeft hem vast al eens gezien: Dribbel, onze vrolijke handbalmascotte. Maar wist je dat Dribbel niet alleen met carnaval tijdens de optocht actief is? Hij duikt ook regelmatig op bij de trainingen van Apollo Funbal (kinderen van 4 en 5 jaar oud) en de F-jeugd (kinderen tussen de zes en acht jaar); elke week met een grote glimlach door sporthal De Landing rennen.

De speciale vriendjes- en vriendinnetjestraining was opnieuw een schot in de roos. Het veld stond vol enthousiaste kinderen die elkaar uitdaagden, samen oefenden en vooral heel veel plezier hadden. Voor sommigen was het de eerste kennismaking met handbal; spannend maar vooral heel leuk! Dat smaakt naar meer!

Ook op sommige basisscholen heb je Apollo misschien gezien. Tijdens de Koningsdagclinic leerden kinderen dribbelen, gooien, vangen en samenwerken. De sportzalen veranderden in mini-handbaltempels waar Dribbel trots rondhuppelde. Het resultaat: nóg meer kinderen die de weg naar onze trainingen hebben gevonden.

De F-jeugd traint wekelijks en speelt gemiddeld één keer per maand een toernooitje. Geen competitie, geen scheidsrechters, geen puntentelling, maar wel een enorme dosis inzet, plezier en sportiviteit. Met 18 teams uit de regio en bijna 100 kinderen verdeeld over de categorieën Beginners, Mix en Gevorderd is elk toernooi een vrolijke chaos van rennende benen, high-fives en trotse ouders langs de lijn.

Mail ons!
Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel?
Neem dan contact met ons op: redactie@demooisonenbreugelkrant.nl


Deel dit artikel: