Han en Lucy
Han en Lucy Foto: Ingezonden

Debatten in de ‘Oh, zit dat zo’-show

Algemeen

Son en Breugel - In aanloop naar de komende gemeenteraadsverkiezingen op 18 maart organiseert Radio S&B, net als voorgaande keren, debatten tussen de lijsttrekkers.

Deze vinden steeds op woensdag plaats en ze beginnen op 25 februari met de lijsttrekkers van GroenLinks/PvdA en ZijaanZet. Op 4 maart is het de beurt aan Dorpsvisie en VVD Voor U!, waarna ze op 11 maart afsluiten met CDA en D66.

De debatten zijn live te volgen vanaf 20.00 uur en daarna terug te luisteren o.a. via onze website. Het verkiezingsdebat op 16 maart wordt door Radio S&B natuurlijk ook live uitgezonden. De presentatie is in handen van Lucy van de Wier, Mario Smulders en Han Muller. Zo zorgen ze als lokale radio dat u op 18 maart in het stemhokje een gefundeerde keuze zult kunnen maken.

Luisteren kan op vele manieren: via 107.5 FM, de kabel van Ziggo (via radiokiezer), KPN 1191, Odido (kanaal 2188) en TuneIn. Maar het kan natuurlijk ook via www.radiosenb.nl (luister-liveknop). Terugluisteren kan via MixCloud of onze website door het intoetsen van het betreffende programma.

Radio S&B… gelukkig ook de komende jaren UW lokale radiozender. De moeite van het beluisteren meer dan waard, elke dag weer, 24 uur per dag!

Mail ons!
Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel?
Neem dan contact met ons op: redactie@demooisonenbreugelkrant.nl


Deel dit artikel: