
We gaan er even tussenuit!
AlgemeenDe zomervakantie is begonnen, scholen hebben hun de deuren al gesloten voor de zomer en ook in het bedrijfsleven is het rustig(er). Al is het maar omdat het bedrijf even dicht is, of omdat het personeel (groten)deels op vakantie is. Als de zon schijnt en de temperatuur stijgt, komen we vanzelf in vakantiestemming.
In deze vakantietijd zult u DeMooiSonenBreugelKrant even moeten missen. De komende drie weken valt de krant niet in uw brievenbus en ligt niet op de vaste afhaaladressen. Wilt u toch op de hoogte blijven van al het nieuws in en rondom Son en Breugel, dan kunt u kijken op www.mooisonenbreugel.nl.
Het team van DeMooiSonenBreugelKrant wenst u een fijne vakantietijd, thuis of op uw vakantiebestemming. U leest ons weer op woensdag 14 augustus!




