
Jong en oud heeft plezier op de kermis
Algemeen EvenementSon en Breugel - Er is volop vertier voor jong en oud op de kermis in het centrum van Son en Breugel. Attracties waar snelheid centraal staat, behendigheid of geluk; er is voor ieder wat wils. Vrijdag 17 juni werd de kermis onder ideale weersomstandigheden geopend en bleef het nog lang gezellig druk. Zaterdag 18 juni was het overdag, mede door het drukkende weer, wat rustiger. In de avonduren was het opnieuw gezellig druk, ook op de terrassen.
Op maandag 20 juni, tussen 14.00 en 15.00 uur, wordt voor mindervalide mensen een prikkelarme kermis gehouden. Gedurende dit uur draaien de attracties langzamer, staat de muziek zachter en is ook de knipperverlichting van de attracties aangepast. Daarna gaat de kermis weer vol gas open en kan er nog tot 23.00 uur genoten worden van de vele verschillende attracties voor jong en oud en kan er een overheerlijke lekkernij gekocht worden bij een van de kramen.
Op dinsdag 22 juni, de slotdag van de vierdaagse kermis, is de kermis geopend van 15.00 tot 22.00 uur, waarna weer een jaar gewacht moet worden op dit volksfeest.





















