
De mens achter Jan Achttienribbe
AlgemeenSon en Breugel - Iedereen (nou ja, bijna iedereen) in ons dorp kent haar als programmamaker van de ‘Oh, zit dat zo’-show van Radio S&B. Maar behalve het politieke geweten van dit populaire programma is Jan Achttienribbe veel meer.
“Een uitgelezen kans om met haar uitgebreid te praten over haar leven”
De afgelopen decennia is Jan politiek actief geweest op hoog en internationaal niveau, ging op missies en sprak met (wereld)leiders ‘all over the globe’. Jan heeft te kennen gegeven het redactieteam te gaan verlaten en dat biedt het radiostation een uitgelezen kans om met haar uitgebreid te praten over haar leven in de nationale en internationale politieke schijnwerpers.
Het gesprek dat Liesbeth van Hapert en Mario Smulders onlangs met haar - in aanwezigheid van zoon Sim - hadden, biedt een unieke inkijk in hoe politiek en betrokkenheid bij de samenleving het leven van Jan Achttienribbe hebben bepaald en vormgegeven. Als eerbetoon aan een ‘politiek dier’ zenden ze dit gesprek komende woensdagavond 22 oktober uit, en wel om 20.00 uur.
Luisteren kan op vele manieren: via 107.5 FM, de kabel van Ziggo (via radiokiezer), KPN 1191, Odido (kanaal 2188) en TuneIn. Maar ook via www.radiosenb.nl (luister-liveknop). Natuurlijk kan het gesprek worden teruggeluisterd via MixCloud of onze website door het intoetsen van het betreffende programma.







