Han en Lucy
Han en Lucy Foto: Ingezonden

Burgemeester en fractievoorzitters in de ‘Oh, zit dat zo’-show

Algemeen

Son en Breugel - Lucy en Han spreken met de fractievoorzitters Don Pasanea (VVD/Voor U!) en Bas Henrichs (D66) over de stand van zaken en hoe nu verder.

Burgemeester Suzanne Otters-Bruijnen en Judith Kanters (DIT = Dommelvallei Interventie Team) benadrukken nog eens de rol van onze inwoners bij het signaleren van, zoals dat heet, ondermijnende activiteiten in hun eigen woon- en werkomgeving. Er staan nog meer gasten op onze wensenlijst, maar daarover later.

Luisteren kan op vele manieren: via de kabel van Ziggo (via radiokiezer), KPN 1191, Odido (kanaal 2188), TuneIn en 107.5 FM. Maar het kan natuurlijk ook via www.radiosenb.nl (luister-liveknop). Terugluisteren kan via MixCloud of via de website door het intoetsen van het betreffende programma.

Radio S&B… Gelukkig ook de komende jaren UW lokale radiozender. De moeite van het beluisteren meer dan waard, elke dag weer, 24 uur per dag!

Mail ons!
Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel?
Neem dan contact met ons op: redactie@demooisonenbreugelkrant.nl


Deel dit artikel: