Sportdag basisschool De Ruimte
Sportdag basisschool De Ruimte Foto: Richard Kuijlaars

Weer een geslaagde jaarlijkse sportdag voor Basisschool De Ruimte

Algemeen

Son en Breugel - Basisschool De Ruimte stond op maandag 7 september volledig in het teken van sport en bewegen. De leerlingen uit de midden- en bovenbouw trokken naar de sportvelden van SBC voor diverse sportclinics. Naast voetbal, rugby en honkbal werd er enthousiast gestreden bij Kubb en Ultimate Frisbee.

De sportdag draaide niet alleen om bewegen, maar vooral om plezier, teambuilding en groepsvorming. Er werd volop gelachen, aangemoedigd en sportief samengewerkt. Ook de jongste leerlingen hadden een actieve dag: zij gingen op sportspeurtocht door de wijk en leefden zich uit in sporthal De Landing.

Dankzij de mooie, terugkerende samenwerking met vv SBC, sporthal De Landing en Jumbo konden de kinderen op een laagdrempelige manier kennismaken met verschillende sporten. De partners stelden onder andere locaties, materialen en gezonde tussendoortjes beschikbaar en maakten zo deze dag mede mogelijk. Een mooi voorbeeld van hoe lokale organisaties samen kunnen bijdragen aan beweging, een gezonde leefstijl én een leuke sportervaring voor kinderen.

De school kijkt terug op een zeer geslaagde sportdag en bedankt iedereen die hieraan heeft bijgedragen. Dankzij alle hulp, inzet en enthousiasme werd het een gezellige en actieve dag waar de kinderen met veel plezier op kunnen terugkijken!

Geslaagde jaarlijkse sportdag basisschool De Ruimte

Mail ons!
Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel?
Neem dan contact met ons op: redactie@demooisonenbreugelkrant.nl


Deel dit artikel: