
Theaterkoor Sincère in de startblokken voor nieuw seizoen op nieuwe locatie
AlgemeenSon en Breugel - Op donderdag 31 augustus is theaterkoor Sincère weer met de repetities begonnen. Met ingang van dit seizoen zingen ze op een andere locatie. Het koor startte 54 jaar geleden in de Sint-Petrus’ Bandenkerk in Son met wekelijkse repetities.
Toen bijna 25 jaar geleden de overstap werd gemaakt naar optredens buiten de kerk en meer beweegruimte nodig was voor de voorbereidingen van shows en concerten, verhuisde het koor naar de Emiliusschool, en daarna naar de Regenboogschool, en tot voor kort was het gezelschap in café-restaurant De Zwaan te vinden. Vanaf 1 september 2023 is het koor weer op het vertrouwde honk van de voornoemde kerk, want die is omgebouwd tot het Dommelhuis en biedt mooie faciliteiten voor het koor. Dus voortaan vind je de bijna 40 leden daar op de donderdagavond van 20.00 tot 22.15 uur.
Tenoren, laat van je horen!
Misschien is dat een mooi moment om met een nieuwe hobby te beginnen: zingen bij dit toffe koor! Na de meezingrepetitie die voor de zomer is gehouden zijn diverse heren toegestroomd, maar voor de koorbalans is het fijn als er nog enkele tenoren aansluiten. Dus loop even binnen op een van de donderdagavonden buiten de schoolvakanties, en kom sfeer proeven als je geïnteresseerd bent. Je kunt ook contact zoeken via de site www.theaterkoorsincere.nl, waar je ook ziet hoe de aannameprocedure verloopt.





