V.l.n.r. Eric van L’uva Wijnen, Marianne van Parallel Wijnen, Sanne van restaurant ‘t Kleijn Geluck en Thomas van Gall & Gall Son en Breugel
V.l.n.r. Eric van L’uva Wijnen, Marianne van Parallel Wijnen, Sanne van restaurant ‘t Kleijn Geluck en Thomas van Gall & Gall Son en Breugel Foto: Wil Feijen

Derde Sons Wijnfestival op zondag 2 juni

Algemeen

Son en Breugel - Na het grote succes van de eerste twee edities vindt a.s. zondag op het terrein rondom brouwerij ’t Krut het derde Sons Wijnfestival plaats. Een uniek festival waarbij alle Sonse ondernemers in wijn en aanpalende artikelen de handen ineenslaan. 

Marianne van Parallel Wijnen, Eric van L’uva Wijnen, Thomas van Gall & Gall Son en Breugel, en Sanne van restaurant ‘t Kleijn Geluck geven acte de présence en presenteren in hun stands prachtige wijnen die allemaal geproefd kunnen worden en vergezeld gaan van deskundige uitleg. 


Archieffoto: Het wijnfestival in de tuin van toen nog La Sonnerie - MooiSonenBreugel

Om de samenhorigheid van de samenwerkende organisatoren te onderstrepen is er een heus eigen logo ontworpen: Sipp. Sipp verbeeldt een klein dansend wijnslokje. Sipp is ontstaan omdat de bezoekers van het wijnfestival met z’n allen wijn ‘sippen’: wijn proeven en drinken. Omdat je verschillende wijnen kunt proberen op het festival maakt dat het extra leuk om je smaak te ontwikkelen en je favoriete wijn te ontdekken.


Het logo van het Sons Wijnfestival met Sipp.  

De wijnen kunnen worden gecombineerd met de heerlijkste hapjes die ook voorhanden zullen zijn en verzorgd worden door Sanne van Catering Slinders. Bezoekers die niet van wijn houden, kunnen natuurlijk op hetzelfde terrein bij brouwerij ’t Krut terecht. 

Evenals vorig jaar gaan wijn en muziek hand in hand. De band Funtain treedt op, evenals de groep rondom de muzikale Spaanse kok Pepe. Om toegang te krijgen betalen bezoekers € 15,-  in de voorverkoop (zie QR-code) of aan de kassa. Men ontvangt daarvoor een glas met logo en drie ‘sippies’ (munten). Bij iedere stand kunnen mooie wijnen geproefd worden. 


QR wijnfestival - MooiSonenBreugel

Mocht een wijn echt in de smaak vallen dan bestaat de mogelijkheid om meteen één of meerdere flessen te kopen en mee te nemen. Als de weergoden meespelen, verandert het terrein rondom brouwerij ‘t Krut op zondag 2 juni in een mediterraan park met prachtige wijnen, heerlijke gerechtjes en bijpassende muzikale klanken. Het wijnfestival start om 14.00 uur. De organisatie hoopt zoveel mogelijk bezoekers te mogen verwelkomen! Meer informatie op Facebookpagina Sons Wijnfestival

Archieffoto: Het wijnfestival in de tuin van La Sonnerie 2023

Mail ons!
Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel?
Neem dan contact met ons op: redactie@demooisonenbreugelkrant.nl


Deel dit artikel: