Alzheimer
Alzheimer Foto: Ingezonden

Wereld Alzheimerdag in Son en Breugel

Algemeen

Son en Breugel - Rondom de jaarlijkse Wereld Alzheimerdag organiseren ZorgSaam Son en Breugel, Netwerk Dementie Eindhoven en omgeving en Bibliotheek Dommeldal twee bijzondere activiteiten voor mensen met dementie en hun mantelzorgers. Ook Archipel sluit bij de organisatie van deze bijzondere dag aan en is aanwezig bij een aantal activiteiten.

Het thema van Wereld Alzheimerdag is dit jaar ‘Ik blijf meedoen’. Met deze activiteiten willen de organisaties laten zien dat mensen met dementie, ondanks de ziekte, actief kunnen blijven deelnemen aan de samenleving en waardevolle ontmoetingen kunnen beleven.

Gezellige middag in het Dommelhuis
Op zondagmiddag 20 september van 14.00 tot 16.00 uur is iedereen van harte welkom in het Dommelhuis voor een inspirerende en gezellige middag. Bezoekers kunnen deelnemen aan diverse activiteiten, waaronder De Beekman & Beekman-show, Bloemschikken, Schilderen en Bewegen op muziek.

Deze middag staat in het teken van ontmoeten, samen genieten en vooral laten zien dat mensen met dementie erbij horen en mee blijven doen.

Brunch in het HOi-Huis
Op woensdag 23 september van 12.00 tot 14.00 uur organiseert het HOi-Huis samen met ZorgSaam Son en Breugel en Netwerk Dementie Eindhoven en omgeving een gezellige brunch voor mensen met dementie en hun mantelzorgers. De brunch vindt plaats in het HOi-Huis. Meer informatie via Ad van de Hurk via 06-51395153.

Iedereen doet mee
Met deze activiteiten sluiten de organisaties aan bij het landelijke thema ‘Ik blijf meedoen’. Dementie verandert het leven, maar neemt niet weg dat mensen behoefte houden aan contact, plezier en betekenisvolle activiteiten. Door samen te komen en elkaar te ontmoeten, dragen we bij aan een dementievriendelijke samenleving waarin iedereen mee kan blijven doen.

De activiteit vindt plaats op zondag 20 september van 14.00 tot 16.00 uur in het Dommelhuis in Son en Breugel. De entree is gratis en aanmelden is niet nodig. Je kunt gewoon gezellig binnenlopen.

Mail ons!
Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel?
Neem dan contact met ons op: redactie@demooisonenbreugelkrant.nl


Deel dit artikel: