
Klanten supermarkt doneren gul voor WensAmbulance Brabant
Human InterestSon en Breugel - In de maand juli was voor WensAmbulance Brabant opnieuw een plekje ingeruimd bij Albert Heijn Son voor de plaatsing van de statiegeld bonnetjes box.
Redactie: Adrie Neervoort
De klanten van deze supermarkt brachten voor deze stichting het bedrag van 332,35 euro in het laatje. Van dit bedrag kan WensAmbulance Brabant met een van hun vijf ambulances weer een gratis wensrit aanbieden aan een terminale zieke uit Brabant die nog een laatste wens heeft.
Elke bestemming
De voorwaarde is wel dat die zieke man of vrouw niet of nauwelijks kan lopen. Elke bestemming in Nederland kan bezocht worden, of dat een bezoek aan zee is, oude werkgever, familie, museum, of wat dan ook! Niets is de 60 chauffeurs en ongeveer 100 verpleegkundigen van de WensAmbulance Brabant te veel.
Laatste wensreis
Schroom niet om voor uw naasten die daarvoor in aanmerkelijk kan komen, een laatste wensreis aan te vragen. Omdat WensAmbulance Brabant alles kosteloos uitvoert is het zo belangrijk dat zij gesponsord worden door een actie als die van de Albert Heijn in Son en Breugel. Daarmee kunnen zij het zeer gewaardeerde vrijwilligerswerk blijven continueren. WensAmbulance Brabant dankt de klanten van Albert Heijn Son en Breugel hartelijk voor hun donatie.








