
Novite breidt uit met IJs-La-Son
Algemeen zakelijkHet is geen geheim meer dat u bij restaurant Novite aan de Kanaalstraat 1a in Son en Breugel heerlijk kunt genieten van de bekende en spannende gerechten, gebaseerd op authentieke keukens. Ook is het heerlijk zitten op het terras met uitzicht op het kanaal. Maar vanaf vrijdag 13 mei is het tussen 12.00 en 22.00 uur ook het adres voor een heerlijk roomijsje, gemaakt van melk van de waterbuffels van De Stoerderij uit Son en Breugel.
Er kan worden gekozen uit maar liefst 6 verschillende soorten roomijs, gemaakt dus van melk van de waterbuffel. Deze melk is erg romig met een vetpercentage van 8 tot 10 procent; koemelk bevat gemiddeld slechts 4,2 procent vet. Ook het eiwit- en calciumgehalte is hoger bij buffelmelk en het is daarmee erg voedzame melk. Vanwege die hoge gehaltes vet en eiwit zijn de producten gemaakt van buffelmelk ook écht anders dan die van andere melksoorten.
De ijswagen met het heerlijke roomijs staat op het grote terras van Novite van maandag tot en met zondag van 12.00 tot 22.00 uur



