Afbeelding
Foto: MooiSonenBreugel

DeMooiSonenBreugelKrant zoekt schrijftalent!

Algemeen

Son en Breugel – Altijd al een passie gehad voor schrijven, nieuwsgierig naar wat er speelt in de gemeente en vind je het leuk om mensen en gebeurtenissen in beeld te brengen? Dan is dit hét moment om in actie te komen! DeMooiSonenBreugelKrant is op zoek naar enthousiaste schrijvers die willen bijdragen aan de lokale journalistiek.

Help mee om Son en Breugel in beeld te brengen
In Son en Breugel is altijd wat te beleven: van bijzondere evenementen en dorpsinitiatieven tot sportwedstrijden, raadsvergaderingen en verhalen van bijzondere inwoners. DeMooiSonenBreugelKrant wil dat alles een podium geven met oog voor wat leeft in het dorp. En daar zijn mensen voor nodig die het leuk vinden om dat op te schrijven.

Of je nu een ervaren schrijver bent of juist nieuwsgierig om het vak te leren: iedereen met een vlotte pen en een gezonde dosis interesse in de eigen omgeving is welkom. Ook jongeren die ervaring willen opdoen in journalistiek of communicatie worden van harte uitgenodigd om zich aan te melden.

Wat kun je verwachten?

  • Je komt op plekken waar anderen vaak niet komen
  • Je spreekt interessante mensen
  • Je verhalen worden gepubliceerd in de krant én online
  • Je werkt samen met een enthousiast team
  • Je bijdrage wordt gewaardeerd, door de redactie én door de lezers

Interesse? Meld je aan!
Heb je interesse om vrijwillig of op freelancebasis verslag te doen van het dorpsleven in Son en Breugel? Stuur dan een mailtje naar redactie@demooisonenbreugelskrant.nl en vertel kort iets over jezelf. Ervaring is niet vereist, maar plezier in schrijven en betrokkenheid bij de gemeenschap wel.

Mail ons!
Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel?
Neem dan contact met ons op: redactie@demooisonenbreugelkrant.nl


Deel dit artikel: