
Lezing over transcendente meditatie in De Zwaan
AlgemeenSon en Breugel - Op woensdag 2 september organiseert Senioren Vitaal een lezing over transcendente meditatie in café-restaurant De Zwaan. De lezing wordt verzorgd door professor Jacques Huyghe en duurt van 14.00 tot 16.00 uur.
Transcendente meditatie, vaak afgekort tot TM, is een eenvoudige meditatietechniek die wereldwijd door veel mensen wordt beoefend. De methode is erop gericht lichaam en geest tot diepe rust te brengen. Beoefenaars ervaren vaak dat regelmatig mediteren kan bijdragen aan meer ontspanning, minder stress en een betere balans in het dagelijks leven.
Tijdens de bijeenkomst vertelt professor Jacques Huyghe meer over de achtergrond en werking van transcendente meditatie. Ook gaat hij in op de mogelijke invloed van meditatie op het lichamelijke en geestelijke welzijn. Daarbij is er ruimte om vragen te stellen.
De lezing is bedoeld voor iedereen die nieuwsgierig is naar meditatie. Ervaring met mediteren is niet nodig. Ook mensen die in het verleden al kennis hebben gemaakt met transcendente meditatie en hun beoefening opnieuw willen oppakken, zijn van harte welkom.
De belangstelling voor de lezing is groot: inmiddels hebben zich al meer dan dertig mensen aangemeld. Indien u ook interesse hebt kunt zich aanmelden via voorzitter@seniorenvitaalsonenbreugel.nl of telefonisch via 06-83253651.
Voor leden van Senioren Vitaal Son en Breugel is de toegang gratis, voor niet-leden is het €5,-.







