
DURV opent de deuren: kom kennismaken met het vernieuwde jongerencentrum!
AlgemeenSon en Breugel - Het jongerenwerk van LEVgroep gaat vanaf 1 september verder onder een nieuwe naam: DURV! Een nieuwe naam, maar met dezelfde vertrouwde gezichten en vooral: een plek waar kinderen en jongeren welkom zijn, elkaar kunnen ontmoeten en zichzelf kunnen zijn.
Na een aantal maanden hard werken, klussen en inrichten is het jongerencentrum aan de Kerkstraat 2 weer helemaal klaar voor een nieuw seizoen. Daarom zetten ze de deuren wagenwijd open!
Kom kijken, ontdekken en meedoen
Op woensdag 2 september van 14.30 tot 16.30 uur organiseren ze een gezellige open middag voor kinderen van 8 tot 14 jaar. Er is van alles te doen en natuurlijk zorgen ze voor wat extra gezelligheid met onder andere een popcornmachine en slushpuppy.
Ook op donderdagavond staat de deur open. Van 19.00 tot 21.30 uur zijn jongeren vanaf 13 jaar van harte welkom tijdens de open avond.
Ouders, verzorgers, buurtbewoners en andere geïnteresseerden zijn natuurlijk ook van harte welkom om een kijkje te komen nemen. Ontdek de vernieuwde ruimtes, maak kennis met de jongerenwerkers en zie wat DURV allemaal te bieden heeft.
Waar staat DURV voor?
DURV draait om vier belangrijke pijlers: jezelf zijn, nieuwe mensen ontmoeten, ontdekken waar je goed in bent, iets doen voor een ander / de buurt. Als je ergens mee zit of gewoon even wilt binnenlopen: bij DURV ben je welkom.
Het nieuwe seizoen is inmiddels gestart en ze hopen dat veel kinderen en jongeren de weg naar het jongerencentrum weten te vinden. Kom kennismaken, ontmoet anderen, praat weer eens bij en doe lekker mee!
Aanmelden is niet nodig. De deur staat open en er staat een drankje voor je klaar.
Locatie: DURV – Kerkstraat 2
Woensdag 2 september | 14.30 – 16.30 uur | 8-14 jaar
Donderdag 3 september | 19.00 – 21.30 uur | vanaf 13 jaar
DURV jij binnen?







