
De Wereldwinkel staat ook dit jaar op de jaarmarkt
AlgemeenSon en Breugel - Tijdens de jaarmarkt in Son en Breugel houdt Wereldwinkel Son en Breugel een bijzondere verloting. Bezoekers maken die dag kans op een kleurrijke giraffe van Ocean Sole. Iedere kassabon van de Wereldwinkel is meteen een lot.
Wie aan de verloting wil meedoen, hoeft alleen een naam en telefoonnummer op de kassabon te schrijven. Daarna kan de bon in de gelukspot worden gedaan. Later wordt duidelijk wie de opvallende giraffe mee naar huis mag nemen.
Van teenslipper tot kunstwerk
De giraffe is niet zomaar een decoratief beeld. Ocean Sole maakt kleurrijke artikelen van afgedankte teenslippers die aanspoelen op de stranden van Kenia. Het materiaal krijgt zo een verrassend tweede leven.
Van de verzamelde slippers worden onder meer ook de vrolijke beelden van bekende dieren van de Afrikaanse savanne zoals olifanten, leeuwen of giraffen gemaakt. Elk beeld laat zien dat afval opnieuw gebruikt kan worden en tegelijkertijd iets moois kan opleveren.
Kassabon wordt lot
Met de actie tijdens de jaarmarkt vestigt Wereldwinkel Son en Breugel op een speelse manier de aandacht op hergebruik.

