Sterre en Sam Docters
Sterre en Sam Docters Foto: Ingezonden

Broer en zus Docters zijn kampioen van Brabant

Sport Sport

Son en Breugel - Op pinksterzondag stonden er vele getalenteerde tennisspelers en speelsters bij tv Markant in Breda. Hier werden dit jaar namelijk de Provinciale Jeugd Kampioenschappen gehouden.

De beste spelers uit Brabant kwalificeren zich voor dit toernooi door een bepaald aantal punten te winnen tijdens toernooien of door zich te plaatsen via een kwalificatietoernooi. Sam Docters (categorie groen 1) en Sterre Docters (categorie t/m 12 meisjes) kwamen in actie tijdens dit toernooi en wisten beiden al hun wedstrijden te winnen.

Zij mogen zich hierdoor een jaar lang de kampioen van Brabant noemen in hun leeftijdscategorie! Deze twee supertalenten begonnen al met 3/4 jaar te tennissen bij HTC Son Tennis en zijn sindsdien niet meer van de tennisbaan af te krijgen. Sterre heeft een topsportstatus bij elkaar gespeeld door haar goede resultaten en zal volgend jaar dus op het Sint Joris College in Eindhoven naar de middelbare school mogen. Hierdoor kan zij school nog beter combineren met haar passie voor tennis. Blijf beiden zo doorgaan, dan kunnen wij als trotse inwoners van Son en Breugel straks van jullie genieten op de televisie!

Mail ons!
Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel?
Neem dan contact met ons op: redactie@demooisonenbreugelkrant.nl


Deel dit artikel: