Logo mooisonenbreugel.nl
Archieffoto   | Fotonummer: b74b74
Archieffoto (Foto: Wil Feijen)
sport

SBC speelt gelijk

Son en Breugel - SBC heeft in eigen huis een 2-0 voorsprong weggegeven tegen Hapert. De bezoekers hadden in de eerste helft niets in te brengen, behoudens een afgekeurde goal van Dave Koolen op slag van rust.

Na vier minuten spel zorgde Joost van Heck voor de 1-0. Een kwartier na de pauze zorgde hij voor de 2-0. Hapert leek verslagen, maar kwam knap terug. Een schuiver van Jordi Huybrechts betekende halverwege de tweede helft 2-1. Door een prachtige stiftbal van Kevin Raaijmakers eindigde het duel in 2-2.

Uitslagen
Zondag 13 oktober
SBC 1 - Hapert 1 2-2
SBC 2 - Best Vooruit 2 1-0
SBC 3 - Dommelen 2 3-1
SBC 4 - Oirschot V. 4 1-2
SBC 5 - SV Unitas'59 7 3-3
SBC 6 - Nuenen 10 1-4
SV Valkenswaard 5 – SBC 7 3-2
Nuenen 9 - SBC 8 3-1
De Valk 6 - SBC 9 2-0
SBC 10 - SV Budel 6 7-0
SBC 11 - DOSL 7 7-0
SV Budel 7 - SBC 12 3-2
SBC 13 - Gestel 7 20-1
VV Trinitas Oisterwijk VR2 - SBC VR1 2-3

Programma
Zondag 20 oktober (inhaal en beker)
SV Budel 1 - SBC 1 14.30 u
BMC 2 - SBC 2 12.00 u
Geldrop 3 - SBC 4 10.30 u
Brabantia 4 - SBC 5 12.00 u
Best Vooruit 9 - SBC 7 (beker) 10.00 u
UNA 13 - SBC 10 10.00 u
SBC 11 - SV Unitas'59 11 (beker) 12.00 u
DOSL 3 - SBC 13 12.00 u
SV Unitas'59 VR2 -SBC VR2 10.00 u

SBC Jeugd Uitslagen
Zaterdag 12 oktober
DVS JO 19-2 - SBC JO 19-2 Uitgesteld
SBC JO 17-1 - Gemert JO 17-2 2 - 1
SBC JO 17-5 - UNA JO 17-2G Uitgesteld
SBC JO 14-1 - UDI"19/CSU JO 14-1 8 - 1
SBC JO 13-1G - FC Eindhoven JO 13-2 1 - 3
SBC JO 12-1 - Best Vooruit JO 12-1 Uitgesteld
Maliskamp JO 11-2 - SBC JO 11-2G 2 - 3

SBC Jeugd Programma
19 oktober
(thuisteam, bezoekers, vertrek, aanvang)
SBC JO 19-1 - Nemelaer JO 19-1 15:15
Emplina JO 17-2 - SBC JO 17-2 13:30 - 14:30
Wilhelmina Boys JO 17-5 - SBC JO 17-5G 13:45 - 14:45
SBC JO 15-1 - FC Eindhoven JO 15-1 13:15
Brabantia JO 14-1 - SBC JO 14-1 10:00 - 11:00
SBC JO 14-2 - Wilhelmina Boys JO 15-3 13:15
SBC JO 12-2 - BMC JO 12-1 11:45
SBC JO 11-5 - Wilhelmina Boys JO 11-3G 10:15
Geldrop JO 11-5 - SBC JO 11-3G 09:00 - 10:00
RKSV Nuenen JO 11-3 - SBC JO 11-2G 08:45 - 09:45
UNA JO 10-1 - SBC JO 10-1 08:00 - 09:00
Rhode JO 9-1 - SBC JO 9-1 08:00 - 09:00
DBS JO 8-6 - SBC JO 8-4G 11:00 - 12:00
SBC G 1G - RKVVO G 1 11:45

Rest van de teams zijn vrij.

Meer berichten
 
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=6037618&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=mooisonenbreugel.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=569" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>